Ревізійні люки F2 AKL складаються з алюмінієвих профілів з гіпсокартонними плитами GKBi товщиною 25 мм та двома замками фіксаторами. Рама та дверцята ревізійного люка складаються з чотирьох окремих алюмінієвих профілів, які кріпляться один до одного спеціальним зварюванням. В кришку люка додатково вмонтовано запобіжний тросик для запобігання можливих травм при відкриванні. Після кожного відкривання необхідно закріпити тросик до кришки люка. Ревізійні люки можна монтувати тільки в стінах та стелях. Між рамою і дверкою є повітряний зазор розміром 2 мм, який заповнений спеціальним ущільнювачем. Двері відкриваються натисканням на приховані замки фіксатори.
Ревізійні люки AKL достпні в димозахисній версії.
Ідеальне рішення для систем звукоізоляції підвісних стель та гіпсокартонних перегородок.
Стандартні розміра для гіпсокартону 25 мм.
Монтажне відео:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FF systems |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота крышки | 500 мм |
| Высота люка | 560 мм |
| Глубина люка | 40 мм |
| Звукоізоляційний | Да |
| Материал люка | Алюминий |
| Наличие замка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания люка | Нажимний |
| Способ установки | Стеля-Стіна |
| Ширина крышки | 500 мм |
| Ширина люка | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 436 ₴







